Bazény

Bazény sú jedným z najdôležitejších prvkov, ktoré by nemali chýbať pri žiadnom rodinnom dome. Ponúkame Vám bazény roznych druhov, tvarov i veľkosti. Vieme Vám ponúknuť aj "Bazén na kľúč" - nemusíte sa o nič starať, my Vám len odovzdáme hotové - kvalitne prevedené dielo. Ponúkame tiež širokú škálu produktov k bazénom.

Naším dlhodobým cieľom je vyrábať bazény najvyššej kvality. Z toho dôvodu pri výrobe používame bazénové plastové dosky 1.triedy s UV filtrom. Bazény sú navrhnuté a skonštruované tak, aby vydržali dlhé roky. Naše bazény vyrábame z ekologických zdravotne nezávadných plastových materiálov - nemusíte sa preto obávať žiadnych zdravotných komplikácií ani pre Vaše deti.

Vlastniť bazén na záhrade prináša veľa výhod. Jeho obstaranie prináša plno radosti a skvalitnenie voľných chvíľ celej rodiny. Zároveň je veľmi dobrou investíciou, ktorá zvyšuje cenu nehnuteľnosti.

Ponúkame Vám:

Bazény Bazény Bazény Bazény Bazény BazényAko postupovať pri výbere bazénov

Bazén je vec, ktorá sa vyhotovuje na mnoho rokov. Je preto veľmi vhodné premyslieť si, kam ho umiestnite. Vybrať dokonalé miesto pre usadenie bazéna môže byť zložitejšie než sa zdá. Najdôležitejšie je nájsť miesto, kde svieti slnko prevažnú časť dňa. Tiež je potrebné brať ohľad na výber veľkosti bazénu, preto odporúčame pri výbere zvážiť, pre koľko ľudí bude bazén určený. Posledný faktor je výber tvaru bazénov, ktorý by mal čo najviac vyhovovať vášmu vkusu.

Prečo bazén od nás:

  • Dosky majú UV filter, takže nehrozí poškodenie slnkom.
  • Naše zvary sú 100 % pevné a tesné - vďaka tomu sa nemusíte obávať úniku vody.
  • Veľmi priateľská cena.
  • Nenáročná inštalácia bazénov.

Osadenie zemného bazéna

Výkop by mal byť približne o pol metra väčší než je rozmer bazéna (rozmery bazéna poskytneme v dokumentácii). Následne je potreba vyhĺbiť jamu, do ktorej bazén usadíte. Tá by mala byť minimálne o 50 cm hlbšia ako je hĺbka bazénu. Potom sa vsype kamenistý podklad (zrnitosť 30 - 70 mm) v hrúbke mininálne 10 cm. Na kamenistý podklad sa urobí betónová základová doska (betón B25 je postačujúci), ktorá obsahuje kari sieť (ideálne priemer 6mm a oká 100x100). Potom sa na tvrdú základovú dosku rozložia polystyrénové dosky (extrudovaný polystyrén hrúbky minimálne 30 mm), ktorý slúži ako tepelná izolácia. Predposledným krokom je vloženie bazéna na polystyrénové dosky. Pre tento krok sú na bazéne pripravené žeriavové závesy. Posledný krok je betonáž, pri ktorej sa súčasne napúšťa bazén. Je potreba napustiť 30 cm vody, než sa zabetónuje 20 cm bočných stien. Takto sa pokračuje až do hornej časti bazéna.

 

© 2006, EBAMA, webdesign by IDEA            ZÁRUKY A REKLAMÁCIE
Žiadajte cenovú ponuku