Plastové nádrže, šachty a bazény

Ponúkame Vám kvalitné, cenovo dostupné a certifikované plastové nádrže žumpy, prečerpávacie stanice (tlaková kanalizácia), vodomerné šachty, čistiarne odpadových vôd a bazény. Sme presvedčení, že ste na správnej adrese.

Naše produkty sú vyrábané z materiálov a výrobkov najvyššej kvality. Všetky produkty sú testované pod prísnym dohľadom. Kvalitu našich prouktov testujú technické skúšobné ústavy v Slovenskej aj Českej republike, ktoré certifikovali naše produkty a vystavili technické osvedčenia.

Plastové nádrže

Náš sortiment tvoria plastové nádrže, žumpy a septiky - valcové aj atypické. Zákazníkom ponúkame nádrže pre obetónovanie, nádrže samonosné, ktoré stačí len obsypať štrko-pieskom a nádrže dvojplášťové vhodné pre miesta, kde hrozí priesak spodnej alebo povrchovej vody. Ponúkame tiež nádrže veľkých objemov, nádrže určené pre zachytenie a spätné využitie dažďovej vody (pranie, zálievka, umývanie áut, WC a pod.).

Plastové nádrže vieme plne prispôsobiť Vašim požiadavkam a potrebám - nekladieme medze na ich vybavenie, či tvary a rozmery. Radi s Vami Vašu predstavu prekonzultujeme, navrhneme najvhodnejšie riešenie a zrealizujeme.

Bazény

Vyrábame bazény najvyššej kvality, preto pri výrobe používame plastové dosky 1. akosti s UV filtrom a najmodernejšiu zváraciu techniku. Bazény sú navrhnuté a skonštruované tak, aby vydržali dlhé roky. Plastové bazény vyrábame z ekologických a zdravotne nezávadných plastových materiálov preto sa nemusíte obávať žiadnej zdravotnej ujmy - materiály sú absolútne vhodné aj pre malé deti. Plastové bazény sú veľmi príjemné vďaka samotnému plastu a výhodné hlavne vďaka svojej nízkej obstarávacej cene. Vlastniť bazén na záhrade prináša veľa výhod. Jeho obstaranie prináša plno radosti a skvalitnenie voľných chvíľ celej rodiny. Zároveň je veľmi dobrou investíciou, ktorá zvyšuje cenu nehnuteľnosti.

Bazény vyrábame v najrôznejších veľkostiach a tvaroch. Medzi obľúbený tvar patrí typ so zaoblenými rohmi, ďalej ponúkame oválne, hranaté a kruhové bazény. Na prianie zákazníka vyrobíme aj bazén atypický.

Certifikácia našich produktov

Certifikácia našich produktov

Všetky nami ponúkané nádrže sú certifikované.

Podľa aktuálnej legislatívy je certifikácia pre žumpy a nádrže povinná. Certifikáty môže vystaviť iba certifikačný úrad a nemôžu si ho vystavovať firmy samotné. Naše výrobky majú certifikáciu a technické osvedčenie pre Slovenskú a Českú republiku.

Certifikácia našich produktov


Naše produkty

Čerpadlá ELPUMPS Čerpadlá ELPUMPS Čerpadlá ELPUMPS Čerpadlá ELPUMPS Čerpadlá ELPUMPS Čerpadlá ELPUMPS

 

© 2006, EBAMA, webdesign by IDEA            ZÁRUKY A REKLAMÁCIE
Žiadajte cenovú ponuku